ELEKTROTERAPİ ( Pasif Jimnastik )

ELEKTROTERAPİ ( Pasif Jimnastik )

 

Nedir?

Vücudunuzda yağ dokusunun biriktiği yerlere, pasif jimnastik yaptırarak incelmesini sağlayan bir yöntemdir. Bu teknik, vücuda yerleştirilen elektrodlarla doğru akım kullanılarak uygulanır. Elektroterapi bölgesel zayıflamayı, sarkık ve güçsüz kasların toparlanmasını, cilt ve ciltaltı dolaşımını artırarak cildin kalitesinin artmasını, uygulanan bölgenin sıkılaşmasını sağlar. Özellikle, elektroterapi sonrasında lenf drenajı uygulaması sonuçların daha iyi olmasına neden olmaktadır. 
Elektriksel uyarılarla yağ metabolizması arttırılıyor, kaslar sıkılaştırılıyor, dokularda birikmiş sıvılar, toksinler ve yağlar uzaklaştırılarak, cildin sıkılığı arttırılıyor.

 

Kullanım alanları

-Bölgesel zayıflama

-Selülit tedavisi

-Kan dolaşımını düzenleme

-Lenf drenaj

-Doğum sonrası göbek toparlanması

-Göğüs ve kolların toparlanması

-Duruş bozukluklarinin düzeltilmesi

-Bel ve sırt ağrılarının giderilmesi

 

kaslara aktif spor etkisi yaptırarak depolanmış yağların enerjiye dönüştürülüp harcanması, selülitli dokunun çözülmesi ve özellikle karın, kalça ve iç bacak gibi yerlerde elastikiyetini kaybetmiş kasların sıkılaşıp toparlanmasını sağlanmaktadır. Kişinin lokal fazlalıklarıyla birlikte selülit problemi de varsa cihazlardaki selülit programı da devreye girebilir.
İkinci aşama olarak sonucun kalitesini ve kalıcılığını arttırmak için Presör cihazı devreye girer ve vücudu ödem ve toxinlerden arındırmakla beraber kan dolaşımı düzenlenir.

ELEKTROTERAPİ ( Pasif Jimnastik )

pasif-jimlastik

SIK SORULAN SORULAR

1ELEKTROTERAPİ ( Pasif Jimnastik ) Kullanım alanları hangi gölgelerdir ?
-Bölgesel zayıflama -Selülit tedavisi -Kan dolaşımını düzenleme -Lenf drenaj -Doğum sonrası göbek toparlanması -Göğüs ve kolların toparlanması -Duruş bozukluklarinin düzeltilmesi -Bel ve sırt ağrılarının giderilmesi

Randevu için Formu Doldurun

İsim Soyisim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Talebiniz

Yasal Uyarı:Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.