G5 Masajı

G-5 CİHAZI İLE MASAJ

 

G5 masajında elle uygulanan masajın etkileri daha kısa sürede sağlandığı gibi, ayrıca cihazın uyguladığı ritmik ve kuvvetli titreşimlerle, ekstra etki sağlanarak kasların kuvvetlendirilmesi, kan dolaşımının hızlandırılması sağlanır. Fizyoterapi etkisi ile kas ağrıları içinde alternatif bir çözümdür. Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirip stres atmanızı sağlarken, metabolizmanızı hızlandırarak kilo vermenizi kolaylaştırır. Sorununuzun giderilmesinde bu cihazlar birlikte veya ayrı ayrı kullanılabilir. Çoğu durumda birlikte kullanılmaları, birbirlerini tamamlayıcı ve etkilerini arttırıcı olduğundan daha etkin sonuçlar sağlar. Bu tip cihazların eğitimli uzman kişiler tarafından uygulanması çok önemlidir. Aksi takdirde yanlış kaslar çalıştırılıp sonuç alamaz hatta sağlık sorunları yaşarsınız. Cihazlar doğru kasları, doğru şekilde ve ritmik çalıştırırlar. Aktif spor ile bu kadar ritmik ve doğru hareket yapmamız çok olası değildir. 

 

Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların yakılmasını sağlar ve ayrıca uygulama bölgeside
zayıflama ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir.
Yorgunluk, bitkinlik, ağrı giderir ve dolaşımı geliştirir.
Ritmik masaj ile kan dolaşını hızlandırır ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar.

 

-Bölgesel dolaşım

-Ağrı giderme

-Rahatlama masajı

-Fazla yağları yakılması

-Cilt sıkılaştırma

-Bölgesel zayıflama masajı

-Cildin esnekliğini sağlama

G5 Masajı

g5-masajı

SIK SORULAN SORULAR

1G5 Masajının Faydaları Nedir?
-Bölgesel dolaşım -Ağrı giderme -Rahatlama masajı -Fazla yağları yakılması -Cilt sıkılaştırma -Bölgesel zayıflama masajı -Cildin esnekliğini sağlama

Randevu için Formu Doldurun

İsim Soyisim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Talebiniz

Yasal Uyarı:Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.