Hydra Facial

Bir Hydrafacial ile Sağlıklı Hissedin

Bir kaplıcada normal bir yüz bakımı cildinize yardımcı olabilir, ancak aynaya bakıp yeni bir markayı görebileceğiniz ve yepyeni bir görünüm kazandıran gerçek sonuçlar arıyorsanız, Olgumed sizin için bir çözümü vardır. HydraFacial, cilt bakımında en son teknolojik gelişmedir, bu da ince çizgilerin, kırışıklıkların, genişlemiş gözeneklerin, yağlı veya akneye eğilimli cildin ve kahverengi lekelerin görünümünü iyileştirir, aynı zamanda cildinizi temizler, arındırır, nemlendirir ve korur. Daha sağlıklı ve güzel görünüm,temiz bir yüzüne sahip olabilirsiniz.

Hydra Facial Tedavi Nasıl Çalışır?

HydraFacial lazer olmayan bir cilt yenileme ve gençleştirme tedavisidir. Etkinliği üstün bir tedavi dağıtım sisteminde ve özelleştirilebilir tedavi serumlarında yatmaktadır.
tedavi sistemi, estetisyenimizin
gözenekleri açacak ve deriden kirleri çıkaracak olan  emme başlığını kullanılarak cildizin gözenekleri açılmasını sağlamak  ve açılan gözeneklere   tedavi serumlarını yedirilmesi ile  uygulanır.  Cildinize uygulanan tedavi formülleri için, her hastanın kişisel cilt bakımı ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Sivilce, kırışıklıklar, gelişmiş cilt bakımı veya aradaki herhangi bir yeri azaltmak istiyorsanız, Hyrda Facial sizin için özel bir tedaviye sahiptir. Hassas göz ve dudak bölgeleri için özel tedaviler bile ekleyebiliriz.

Hydra facial İle Bilmek İstedikleriniz

HydraFacial prosedürü ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen  bizimle iletişime geçin ve güler yüzlü ve deneyimli personel üyelerimizden biri, ihtiyacınız olan tüm bilgileri almanıza yardımcı olacaktır. Cildinizi canlandırmaya hazırsanız, bugün bize randevu alın! Kendinizde cildinizde daha güvenli ve güzel hissetmenize yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Hydrafacial

SIK SORULAN SORULAR

1Hydra Facial Tedavi Nedir.?
HydraFacial lazer olmayan bir cilt yenileme ve gençleştirme tedavisidir. Etkinliği üstün bir tedavi dağıtım sisteminde ve özelleştirilebilir tedavi serumlarında yatmaktadır.
2Hydra Facial Tedavisi Neye Faydası Vardır ?
İnce çizgilerin, kırışıklıkların, genişlemiş gözeneklerin, yağlı veya akneye eğilimli cildin ve kahverengi lekelerin görünümünü iyileştirir, aynı zamanda cildinizi temizler, arındırır, nemlendirir ve korur

Randevu için Formu Doldurun

İsim Soyisim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Talebiniz

Yasal Uyarı:Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.