Medikal Cilt Bakımı

Medikal cilt Bakımında i ile parlak, sağlıklı, genç görünümlü bir cilt yaratmak için cildin değişimini teşvik edilir. Kabuklar, pul pul dökülme, cilt hücresi rejenerasyonunu hızlandırma, yüz lekelerinin çıkarılması, akne kontrolü, cilt pigmentasyonunu gidermek ve ince kırışıklıkları gidermek için güçlü bir bakım yapılır. Medikal cilt bakım kişisel hedeflerinize göre düzenlenir.

Medikal Cilt Bakımı Temel Adımları

 • Danışma
  Yüz bakımı bir danışma ile başlamalıdır. Cilt sorunlarınız, ne kadar su içtiğiniz, hangi ilaçları ve takviyeleri aldığınız ve hali hazırda kullandığınız ürünler hakkında bilgi alınır.
 • Hazırlıklar
  Genellikle Uzman arkadaşlar vücudunuzun etrafında ve kollarınızın altından geçen ve daha sonra cırt cırt ile kapanan bir sargı sunar. O odadan ayrılır, böylece gizliliğe koyabilirsiniz. , Uzman arkadaşlar, bulunduğunuz yerdeki protokolü size bildirir.
 • Temizleme
  Genellikle Uzman arkadaşlar, saçlarınızı bir havlu ya da kafa bandı ile sarmak ve ürünleri kapalı tutmak için başlar. İlk adım, pamuklu pedler, estetik mendil veya süngerler kullanılarak kapsamlı temizlik. Çoğu profesyonel yüz bakımı çift temizliği yapar.
 • Cilt analizi  ve temizliği
  Makyaj yapıp yapmadığınıza bağlı olarak, Uzman arkadaşlar cildinize önce parlak bir lamba altında bakabilir veya gözlerinizi kapatır ve cildinize parlak bir şekilde yakılan bir büyüteç lambasından bakar. Temel cilt tipinizi (kuru, yağlı, kombinasyonlu, hassas veya normal) ve cilt koşullarını (akne, siyah nokta, beyaz kafa, yaşlanma, güneş hasarı, dehidratasyon vb.) Belirlemektedir. Uzman arkadaşlar daha sonra uygun ürünleri ve tedavileri seçer ve gördüğü ve önerdiği şey hakkında size danışır.
 • Buhar
  Çoğu cilt bakımı, ince bir buhar buharını yüzünüze yönlendiren bir makine kullanır. Bu rahatlatıcı ve çıkarılacak herhangi bir siyah nokta ve beyaz kafaları yumuşatmaya yardımcı olur. Çok hassas bir cildiniz varsa, Uzman arkadaşlar buhar kullanamaz.
 • Eksfoliasyon
  Cildi soymayan mekanik veya kimyasal maddeler kullanır. Mekanik eksfolyantlar, yüzey ölü deri hücrelerini yok eden cesur bir yapıya sahiptir. Bu tür soyulma genellikle buhar sırasında meydana gelir.Buhar sırasında hafif bir enzim işlemi yapılabilir. Yoğunluğa göre değişen daha güçlü kimyasal kabuklar , tek başına tedavi veya yüzün bir parçası olabilir. Genelde bir "yükseltme" değildir ve bir dizi yapılır.
 • Ekstraksiyonlar
  Eğer isterseniz ve ihtiyacınız varsa, siyah noktaların veya beyaz noktaların çıkarılmasıdır. Kişilerin ekstraksiyonlar için farklı ağrı toleransı vardır. Özellikle ince veya sarılı ciltlerde rahatsız olabilirler. Ekstraksiyonlar yanlış yapılırsa kırık kılcal damarlara ve renk bozulmasına neden olabilir. Hem sizi rahatlatmak hem de cildinizi ve yüz kaslarınızı harekete geçirmek için effleurage gibi klasik vuruşları kullanarak yüz masajı .
 • Yüz maskesi
  Cildinize (kuru, yağlı, kombinasyonlu, hassas, olgun) ve durumunuza bir maske hedeflenir. Yüz bakımı sırasında Uzman arkadaşlar odada kalmalı ve size bir saç derisi masajı veya başka bir servis vermelidir. Odadan çıkıp "rahatla" yı bırakacaklarsa, geri dönme.
 • Son uygulama
  Gündüz verildiğinde toner, serum, nemlendirici ve güneş koruyucu uygulaması.
 • Evde cilt bakımı ile ilgili tavsiyeler
  Uzman arkadaşlar, cildinize daha iyi bakabileceğinizi ve ürün önerilerinizi nasıl düşündüğünü size söyleyecektir. Bazıları bu adımda rahatsızlık hisseder çünkü ürün önerilerini içerir, ama Uzman arkadaşların işinin bir parçasıdır.

Ne Sıklıkta Medikal Cilt Bakımı Almalıyım?

Bu kişiden kişiye değişir. İdeal olarak, ayda bir yüz bakımı yapın, çünkü cildin yenilenmesi ne kadar sürer. Sezon değiştikçe yılda en az dört kez bir medikal cilt bakımı yaptırmaya çalışın. Özellikle başlangıçta bir sivilce vakası açmaya çalışıyorsanız daha sık gerekebilir. Ancak, özellikle hassas bir cildiniz varsa, bu işlemi ayda bir kereden fazla yaptırabilirsiniz tedavi sizin cilt yapınıza göre Uzman arkadaşlar tarafından seans aralıkları belirlenir

Medikal Cilt Bakımı

SIK SORULAN SORULAR

1Medikal Cilt Bakımı Nedir ?
Medikal cilt Bakımında ile parlak, sağlıklı, genç görünümlü bir cilt yaratmak için cildin değişimini teşvik edilir. Kabuklar, pul pul dökülme, cilt hücresi rejenerasyonunu hızlandırma, yüz lekelerinin çıkarılması, akne kontrolü, cilt pigmentasyonunu gidermek ve ince kırışıklıkları gidermek için güçlü bir bakım yapılır
2Ne Sıklıkta Medikal Cilt Bakımı Almalıyım?
Bu kişiden kişiye değişir. İdeal olarak, ayda bir yüz bakımı yapın, çünkü cildin yenilenmesi ne kadar sürer. Sezon değiştikçe yılda en az dört kez bir medikal cilt bakımı yaptırmaya çalışın. Özellikle başlangıçta bir sivilce vakası açmaya çalışıyorsanız daha sık gerekebilir. Ancak, özellikle hassas bir cildiniz varsa, bu işlemi ayda bir kereden fazla yaptırabilirsiniz tedavi sizin cilt yapınıza göre Uzman arkadaşlar tarafından seans aralıkları belirlenir
3Evde Kullanacağım Medikal Cilt Bakımı Ürünleri Tedaviye Etki Edermi?
Cilde yapılan işlem tedaviye yönelik olduğunda uzman arkadaşlarımızın sizin cildinize göre uygun gördüğü ürünler tedaviyi tamamlayıcı ürünlerdi yapılan işlem ile sizin uyguladığını ev devam ürünleri bir birlerini tamamlayıcı ürünlerdir
4Medikal Cilt Bakımı için Nasıl Bir işlem Süreci Vardır?
Cilt analizi ve temizliği,Buhar,Eksfoliasyon,Ekstraksiyonlar,Yüz maskesi toner, serum, nemlendirici

Randevu için Formu Doldurun

İsim Soyisim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Talebiniz

Yasal Uyarı:Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.